«X-Кубок 2016 Київ» Состоялся! Отчет от Тараса Курия
31 Августа 2016
«X-Кубок 2016 Київ» Состоялся! Отчет от Тараса Курия

Прийшов останній місяць літа. Про те, що організатори запланували провести «Х-кубок» я знав вже давно і по-троху почав готуватися. Але ж Ви знаєте, скільки часу не було б, завжди мало і все робиться в останню хвилину. Я, нажаль - не став виключенням. 


Початок змагань - субота о 6.00 ранку. У п’ятницю зранку починаю готувати все, збиратись в дорогу. Ніби усе взяв. Готель замовлено. Моя родина вирішила мене підтримати, тому їдуть зі мною. Дорога до Києва не була важкою, продумував як буду ловити, на що. Час збіг не помітно й от ми в нашій рідній столиці. Поселяю родину, а сам приймаю рішення поїхати на розвідку, де ж місце лову, фіш-парк Забір"я. Їдучи дорогою планую завтрашній день - родина йде оглядати всі красоти Києва, а я йду на змагання. Кожен отримує задоволення зі свого.  

Шукав не довго, навігатор не схибив і от я на місці. Все б було нічого, але вже перша година ночі і до змагань якихось п”ять годин. Я не став вже повертатись, мої хай відпочивають а я.....хіба кілька годин для справжнього рибалки в машині це час? Благо діло служба охорони пропускає на територію і охороняють мій не дуже спокійний сон. 

 Ну от і шоста ранку. Всі збираються досить швидко і починається дійство. Організатори швиденько приводять все до ладу - банери висять, прапори майорять. Все готується до урочистого відкриття та початку. В повітрі витає дух дружби всі помагають одне одному і організаторам. Складається враження, що це не «Х-кубок», а зібрались хороші і близькі друзі, щоб посидіти, поспілкуватись, половити рибки. Все добре, але головний суддя закликає всіх на жеребкування. Коротка промова і година на приготування. Водойма приготовлення на відмінно, зроблені містки, розграфлені сектори, вода просто під ногами - супер. В процесі приготування, ми між собою жартуємо, допомагаємо один одному. А в цей час, довкола ходять відео- оператори задають питання, щось говоримо, з неба, як біла хмарка, поперед очей прилітає квадрокоптер і зрадливо заглядає до кожного - і так само не помітно зникає. Відчувається, що пан Михайло та пані Дарина провели титанічну працю, щоб все було на найвищому рівні. 

Лунає команда – «старт» і почалось. Колега зправа з першого закиду бере коропа- красеня. Зліва - пан Кім (кореєць за походженням) бере ще одного. Початок покладено. От і пройшла перша година лову, а я без жодної риби. Треба брати себе в руки, щось робити ( бо ж соромно приїхати за 600 кілометрів і нічого не піймати.) Ну але Господь добрий і по трохи все налагоджується. Рибка за рибкою...  

Дуже велика підтримка була від суддів. Якби не вони і не їхні жарти було б трохи нудно. Час помалу збігає. От і фініш не за горами. І знову колега зправа бере великого коропа, йде цікавий процес виважування ( мало хто знає що вудка в пана Бориса 4.5 метри, товщиною з сигарету а поводиться як справжній боєць). Фініш. Йде процес перерахунку підбиття підсумків. Коротке слово від організаторів і пішов процес нагородження. Я зайняв друге місце, програвши переможцю всього два хвости. Та дуже важливим, як на мене, було те, що кожен хто мав відношення до цього свята риболовлі був відмічений, організатори та спонсори не обійшли нікого, ні про кого не забули. Завершилося наше чудове свято смачним обідом на теренах прекрасного фіш-парку Забір"я. Я здобув великий досвід, а найважливіше - чудових друзів – однодумців, які, як і я, захоплюються ловлею риби методом Херабуна. 

 З повагою Тарас зі Львова.

Вернуться


avtor Тарас Курій 31 Августа 2016 все статьи автора
comments powered by Disqus